Krblena

Krblena - ekologická syntetická polena do krbů jsou v Evropě takřka novinkou, ačkoli v zámoří mají za sebou již třicetiletou tradici a 100 milionů prodaných kusů ročně. Kromě atraktivního obalu je předurčuje k úspěchu řada mimořádných vlastností:
-jsou vyrobena z recyklovaných materiálů (dřevního odpadu a parafínů). Jsou velmi šetrná k životnímu prostředí, protože vylučují až o 82% méně oxidu uhelnatého a také v ostatních emisních parametrech jsou na tom výrazně lépe než přírodní dřevo. Polena mají takřka dvojnásobnou výhřevnost než dřevěné brikety. Do krbu se vkládají po jednom, zapalují se jedinou sirkou

včetně papírového obalu a hoří 2,5 až 3 hodiny. Nezanechávají po sobě téměř žádný popel. Jedno poleno váží 1.5 kg nebo 2 kg. V nabídce je také praskající "verze" a brzy budou k mání polena s různými barvami plamene. Nespornou výhodou je také skladnost, jednoduchá manipulace, nízká hmotnost a snadná dostupnost v obchodní síti. Krblena jsou tedy ideálním řešením pro majitele krbů, kteří nedisponují dostatkem místa a nemohou nebo nechtějí věnovat volný čas zpracovávání přírodního dřeva.

Ceny maloobchod:
1 poleno á 1.72 kg: 120 kč / karton 6 polen : 699,- Kč hoří 3 hodiny!
1 poleno á 1.36 kg: 89,- kč / karton 6 polen kg: 520,- Kč

Kompletní nabídku pro maloobchod, velkoobchod a zásobování čerpacích stanic najdete v sekci ceny | homepage